Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Finlandia Blackcurrant 1 l (holá láhev)

Garantovaný nákup z Grenze Markt Online

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 612 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 11 350 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Objem

Objem
1 l
Druh balení
holá láhev

Finlandia Vodka je finská vodka vyráběná z přírodně filtrované ledovcové vody a šestiřadého ječmene, dokonale uzrálého v arktickém létě. Používané suroviny nesmí být vyráběny jinde než ve Finsku. Je mrazivě průzračná, sametově čistá a je vytvořena pro výjimečné okamžiky. Ze všech druhů alkoholu, který je vyráběn ve Finsku, je Finlandia nejvíce známá a rozšířená mezi cizinci. Značka Finlandia se objevila v roce 1970 ve Skandinávii a v roce 1971 ve Spojených státech. Je to šestá nejvíce produkovaná vodka na světě. Finlandia Vodka se vyrábí ve městě Rajamäki.

• , zakoupeno v DonPealo

• Nejlepší příchuť

Nejlepší finlandia, doporučuji

No prostě Finská vodka, jediná, která mi chutná i s příchutí

• Chuť
  • , zakoupeno v kupsidrink.cz

• Jemná vodka chutnající slabě po příchuti
    • Není přeslazená
    • Za mně nemá chybu :-)

Jediná vodka, která mi chutná a navíc mi chutná i v provedení ochucená, což jinak nesnáším

• , zakoupeno v Stramis.cz

• Dobrá, jemná vodka s nevtíravou příchutí
    • Není, snad je vyšší cena

Mně a mým přátelům chutná :-)

f