Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Baileys Creme Caramel 0,7 l (holá láhev)

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ALKOHOLshop.cz

• super, už mi nic jineho než baileys nechutná

Produkt nemá žádné parametry.

• Lahodná chuť, lepší jak Baileys original.

Výborné pití pro holky, ale také pro vyznavače všeho sladkého a whiskey. Sice má 17%, ale nejde to v této karamelové verzi tolik cítit. Ani tak se z toho neopijete. Je to likér vyloženě na chuť.

• , zakoupeno v ALKOHOLshop.cz

• super, už mi nic jineho než baileys nechutná

• kvalitní značka
    • existuje více příchutí
    • moc dobrá sladká chuť
    • pěkné balení
    • originál
    • cena, která odpovídá kvalitě

I když fakt moc pít nemusím, nemám ráda tvrdý alkohol, tak na Baileys nezanevřu. Je to pro mne ten nejlepší likér, který se dá u nás koupit. Je dostupný, mají ho všude a dá se koupit ve více různých chuťových variantách. Basileys je slaďoučké, ani nebudete vědět, že pijete nějaký alkohol. Fakt je to moc dobré, má karamelovou příchuť, která je krémová, moc dobrá. Navíc se dá koupit v pěkném balení a je to rovněž vhodný dárek. Poprvé jsem jej pila, když mi rodiče chtěli koupit nějaký alkohol, který by mi chutnal. Protože mám raději sladší než hořkou příchuť, tak výběr padl na Baileys. Teď když nevím, co si třeba dát na přípitek, tak volím Baileys. Myslím si, že musí chutnat všem, chutná jako karamelový bonbon.