Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Baileys Chocolat 0,5 l (holá láhev)

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ALKOHOLshop.cz

Známi mi doporučil likér a na konec jsem ho popijel večer sám.
    Přitelkyně si hrozně chváli originalní verzi.
    Ale vzal jsem tuhle :-).
    Přístě koupim i originál a zaroveň tuto.

• Je to dárek tak snad bude chutnat

ok

Produkt nemá žádné parametry.

Baileys Chocolat Luxe je směs Baileys Irish Cream a belgické čokolády. Baileys je originální, první a stále nejprodávanější irský krémový likér.

• , zakoupeno v ALKOHOLshop.cz

Známi mi doporučil likér a na konec jsem ho popijel večer sám.
    Přitelkyně si hrozně chváli originalní verzi.
    Ale vzal jsem tuhle :-).
    Přístě koupim i originál a zaroveň tuto.

• Je to dárek tak snad bude chutnat

ok

• , zakoupeno v Alkosbírka

Klasický Baileys je lepší. Nicméně pokud máte rádi sladké pití, tak si pochutnáte.

• odpovídá mému požadavku

• extra čokoládové
    • velice chutné
  • , zakoupeno v ALKOHOL.cz

• Láhev vypadá velice hezky, ale ještě nebyla otevřena, nelze tedy ohodnotit.

• pro ženu to nejlepší

• Kdo ma rad sladke. Skvele chutna i se zmrzlinou